Termostaty

Aby zmniejszyć koszty eksploatacji systemu grzewczego należy stosować termostaty najlepiej dostosowane do danego systemu grzewczego i jednocześnie uwzględniające wszystkie potrzeby użytkowników w zakresie programowania temperatury w różnych pomieszczeniach (strefach grzejnych).
Firma POLCONTACT specjalizuje się od ponad 20 lat w produkcji elektronicznych regulatorów temperatury do sterowania elektrycznymi przewodami grzejnymi w najróżniejszych aplikacjach, dlatego możemy Państwu zaoferować następującą gamę nowoczesnych termostatów VIATERM:

  • Termostaty i regulatory podtynkowe, wykorzystywane w gospodarstwach domowych, biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej (kina, teatry, muzea, itp.) przede wszystkim do ogrzewania podłogowego.
  • Termostaty i sterowniki natynkowe stosowane zarówno w gospodarstwach domowych jak i w przemyśle do ogrzewania podłogowego i przeciwzamrożeniowego.
  • Termostaty i sterowniki temperatury do rozdzielni do zastosowań zarówno w gospodarstwach domowych jak i w przemyśle w różnego rodzaju systemach ogrzewania.

Jesteśmy również dystrybutorem termostatów, regulatorów i sterowników temperatury innych producentów takich jak: DEVI i ELEKTRA.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą